Naše služby

Níže najdete nabídku našich služeb. Pronájem chaty bereme velice vážně a je pro nás prioritní, aby zákazníci byli spokojeni a rádi se k nám vraceli. Proto je pro nás důležitá i zpětná vazba. Budeme rádi za vaše podněty, připomínky a tipy, protože nám mohou pomoci pochopit zákazníka a jeho požadavky. Velice si zakládáme na tom, aby pobyt u nás byl pro vás relaxem a odpočinkem, který během pracovních dnů a pracovního shonu doma nezažijete. Protože i my bydlíme kousek od vaší pronajaté chaty a rovněž my si zakládáme na klidu, k tomu ovšem potřebujeme, aby se vaše rodina chovala maximálně tiše a tolerantně vůči našim zvířatům, které s námi na farmě žijí, respektovala naše soukromí, stejně tak jako my respektujeme soukromí našich hostů.

chata Zahájí k pronájmu

Vybavení chaty

LED televize, rádio s CD, kachlová kamna, rozkládací gauč. Kuchyně – lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice, el. sporák s troubou, myčka, pračka, kávovar. Masážní sprchový kout, umyvadlo a splachovací WC.

chata Zahájí k pronájmu

Stravování

V obci cca 1,5 km potraviny.
V cca 3 km vzdálených obcích restaurace.
V 4 km vzdálené Hluboké nad Vltavou Penny market, restaurace.

chata Zahájí k pronájmu

Výlety, atrakce, zábava

Pobyt na farmě poblíž koní, drůbeže a včel. Procházky, houbaření v přilehlých lesích, v kraji blat a rybníků. Za poplatek možnost zapůjčení jízdních kol. Po osobní domluvě je možno zajistit tyto služby Více zde

Obecné informace

oploceno, parkování u chaty, chata na samotě, travnatá plocha v okolí chaty, u lesa
pronájem chaty Zahájí

Mazlíčci na farmě

  • pes Far
  • krocan Avatár
  • koně
  • O našich mazlíčcích se dozvíte více zde
  • chata Zahájí

    +420 777 581 122

    © 2018 chata Zahájí. All rights reserved